דניאל בן שלמה – מנהל חשבונות בכיר

למה לבחור בנו?


במשרד מנהל חשבונות בכיר דניאל בן שלמה ישנה את כל מה שחשבת על מערכת היחסים בין מנהל החשבונות ובעלי עסקים. נגמרו הימים שבהם מנהל החשבונות היה פקיד סעד של מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ, כי חברות בינוניות צריכות ממנו הרבה יותר. זו הסיבה בגללה דניאל בן שלמה מציב אותך באופן אישי בראש סדר העדיפויות ומלווה את העסק שלך מהרגע הראשון גם באופן פיזי.


מדוע כדאי לבחור בשירותי ראיית חשבון מטעמנו?

אז למה דווקא דניאל בן שלמה מנהל חשבונות?

דניאל בן שלמה הנו מנהל חשבונות בכיר ומעמיד לרשות קהל לקוחותינו שירות אדיב ומקצועי. דניאל מתמחה במגוון שירותי הנהלת חשבונות למגזר העסקי. דניאל יטפל באספקטים החשבונאיים, תוך שימוש ביכולות ובניסיון שצבר לאורך הזמן, על מנת להקל עליך בתהליך שלעיתים עלול להיות מורכב מול הרשויות...

ליווי אישי וממשי - בכל רחבי הארץ

אנו גאים להציג שירות בפרישה גיאוגרפית רחבה. לדוגמה, כשמדובר בחיפוש אחר מנהל חשבונות באשקלון או מנהל חשבונות באשדוד או בכלל מנהל חשבונות בדרום  אולי נראית לך כמו משימה מסובכת עם מגוון נותני שירותים, אך דניאל בן שלמה יפגוש אותך בכל מקום שנוח לך ויחסוך עבורך זמן יקר. לחילופין, לדוגמה בעת תיאום מפגש רשויות המס באשדוד העיר הרביעית בגודלה בארץ מר מנהל חשבונות בכיר באשדוד מר דניאל בן שלמה  – פותר את הבעיות של הבירוקרטיה בצורה ההולמת עיר גדולה במיוחד, אך אל דאגה, אנו נעשה הכל כדי שהעסק שלך לא ייפגע ויקבל מענה ממש מהיר .

ליווי כולל לעסק שלך

בעלי עסקים מנוסים יודעים שאין תחליף לליווי פיננסי. רק בעזרת ליווי אישי לעסקים אפשר למקם את החברה בסביבה התחרותית, לייצר עבורה יתרון ולהבטיח התנהלות נכונה גם מול הרשויות. ליווי עסקי נשען על הנחה שלפיה כל חברה היא עולם ומלואו – לכן אין סיבה שהחברה שלך תקבל את אותו שירות כמו של חברות אחרות.